Plekksepatööd

lehtmetalli, toorikuid ja metallist detaile painutamine

Katuseprofiilid

Pakume kolme tüüpi profiile — kiviprofiil, valtsprofiil, trapetsprofiil — laias värvivalikus ja erinevate pinnakatetega. Terasest profiilplekki on lihtne paigaldada ning tänu väkesele kaalule ei nõua see liiga keerukat aluskonstruktsiooni.

Kandilised vihmaveesüsteemid

Pakume nii standardlahendusi kui ka erilahendusi, mida valmistame ise meie pleksepatöökojas. Olgu siis vajadus erilahenduse puhul tingitud katuse parameetritest või soovist spetsiaalse disainilahenduse järele. 

Ümarad vihmaveesüsteemid

Meie valikus on olemas kõik vajalik vihmaveesüsteemi koostamiseks, alates torudest ja rennidest kuni kinnitite, otsade, põlvede ja nurkadeni. Vajadusel valmistame ka ise spetsiifilisema kujuga detaile.

Käsitööd - eritööd

Valmistame erikujulisi, vajadusel ka dekoratiivseid detaile vihmaveesüsteemidele, ventilastsioonisüsteemidele ja hoone fassaadile kinnitamiseks. Samuti erinevaid plekist interjööridetaile, korstnamütse ning palju muud. Suudame plekist teha peaaegu kõike, mida Sinu toodud joonisel näeme!

Lisaplekid

Vastavalt kliendi joonistele oleme võimelised valmistama täpselt ja kvaliteetselt ka kõikvõimalikke muid plekist detaile.

Katuse lisatarvikud ja turvatooted

Müüme redeleid nii katustele kui seintele võimaldamaks turvalist ja kiiret ligipääsu katusele.

ASUKOHT

Vesse 4, 11415 Tallinn

TELEFON

+372 58 540 407