Ettevõtte

Plekksepa- ja katusetööd aastast 2012.

plekk24

Meeskond

Tänu meie 7 aastasele kogemusele ehitamise alal töötame erinevate katuseliikidega näiteks: lame- ja kaldkatused, mis on kaetud ruberoidiga, katusekivide ja plekiga.

Uus ja avar tsehh ning kaasaegsed seadmed võimaldavad teostada kiiret ja kvaliteetset tööd erineva raskusastme ja mahuga.Lisaks standartsetele katuseosadele saame valmistada erinevaid tooteid vastavalt tellija joonistele.

Meie meeskonda kuuluvad mehaanik, insener ja treialid. Iga töötaja on läbinud koolituse ja omab vastavat kvalifikatsiooni.

Vastutustundlik ettevõtlus

Tehes äri, me tunneme vastutust.

Meie hoolime ka keskkonnast. Ehitusprotsessi käigus tekkinud jäätmed, saadame võimalusel taaskasutusse. Kasutame oma töös energiasäästlikke tööpinke ning lülitame need töövälisel ajal välja.

Millega tegeleme? 

KATuSETööd

Katuseprofiilid valmistame vastavalt projektile ja kliendi soovidele ise meie enda pleksepatöökojas. Pakume katuste ehitamisel täislahendusi, alates aluskonstruktsiooni ehitamisest kuni katusekatte ja vajalike lisadetailide paigaldamiseni. 

LOE LÄHEMALT

VIHMAVEESÜSTEEMID

Meie valikus on olemas kõik vajalik vihmaveesüsteemi koostamiseks, alates torudest ja rennidest kuni kinnitite, otsade, põlvede ja nurkadeni. Vajadusel valmistame ka ise spetsiifilisema kujuga detaile.

LOE LÄHEMALT

eritööd

Valmistame erikujulisi detaile vihmaveesüsteemidele, ventilastsioonisüsteemidele ja hoone fassaadile kinnitamiseks.  Suudame plekist teha peaaegu kõike, mida Sinu toodud joonisel näeme!

LOE LÄHEMALT

ASUKOHT

Vesse 4, 11415 Tallinn

TELEFON

+372 5854 0407