Katuseprofiilid

Pakume kolme tüüpi profiile — kiviprofiil, valtsprofiil, trapetsprofiil — laias värvivalikus ja erinevate pinnakatetega. Terasest profiilplekki on lihtne paigaldada ning tänu väkesele kaalule ei nõua see liiga keerukat aluskonstruktsiooni.
Katuseprofiilid tarnitakse vastavalt projektile sobivas pikkuses, nende laius on standardne ja seda muuta pole võimalik.

Katuseprofiile müüvad paljud, kuid meie eeliseks on võimalus toota lisaks standardsetele katusedetailidele ka erilahendusi, mida valmistame vastavalt projektile ja kliendi soovidele ise meie enda pleksepatöökojas. Samuti on meilt võimalik tellida katuse paigaldamist.

Kiviprofiil

Traditsioonilist katusekivi meenutav muster võimaldab hoonele väärika ilme anda tunduvalt väiksema kulu ja lihtsama vaevaga. Kiviprofiili kasutatakse tihti elamuehituses ja avalike hoonete puhul, mis peavad sobituma ümbritseva keskkonnaga.

Trapetsprofiil 20

Klassik

Trapetsprofiil 45

Trapetsprofiili kasutatakse paljuski just nende hoonete puhul, mille väline ilme pole peamiseks argumendiks, kuna tegu on kõige soodsamasse hinnaklassi jääva profiiliga. Nii leiab trapetsprofiil tihti kasutust just tööstus- ja laohoonete puhul.

Valtskatus

Valtsprofiili suurimaks eeliseks on veekindlus, plekk kinnitatakse klambritega ning valtsitakse. Just tänu oma siledale pinnale ja veekindlusele sobib valtsprofiil nii viil- kui lamekatuste ehitamiseks.