Kandilised vihmaveesüsteemid

Kandiliste vihmaveesüsteemide puhul pakume nii standardlahendusi kui ka erilahendusi, mida valmistame ise meie pleksepatöökojas. Olgu siis vajadus erilahenduse puhul tingitud katuse parameetritest või soovist spetsiaalse disainilahenduse järele. Eelkõige tuleks aga ikkagi lähtuda vihmaveesüsteemi valikul ratsionaalsetest arvutustest, mis on tehtud katuse pindala ja kaldenurka arvestades — peamine funktsioon on vihmaveesüsteemil ikkagi vihmavee ära juhtimine sellisel moel, et hoone fassaad ja konstruktsioonid ei saaks kahjustada.

Kui funktsionaalne pool kõrvale jätta, on sobiva vihmaveesüsteemi valikul peamiseks argumendiks selle välimus. Vastavalt hoone arhitektuurile langetatakse ka otsus vastavalt kandilise või ümara vihmaveesüsteemi kasuks. Lisaks pakume ka pinnaviimistlusena erinevaid värvitoone kogu RR-kataloogi ulatuses.

Meie valikus on olemas kõik vajalik vihmaveesüsteemi koostamiseks, alates torudest ja rennidest kuni kinnitite, otsade, põlvede ja nurkadeni. Vajadusel valmistame ka spetsiifilisema kujuga detaile.

Kandiline vihmaveesüsteem

Kandiline vihmaveesüsteem